Zwroty do Ifriko bez tajemnic

Zastanawiasz się, jak łatwo odzyskać IFriko? Dzięki platformie dobrezwroty.pl to zadanie jest bardzo proste. Platforma oferuje wygodne i intuicyjne możliwości zwrotu. Niezależnie od przyczyny, za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz szybko i skutecznie złożyć wniosek o zwrot pieniędzy do IFriko.

Zwrot Ifriko – jakie produkty można zwrócić do sklepu?

Produkty z IFriko można zwrócić lub wymienić, o ile ich stan nie uległ zmianie. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania produktu i kontaktu z obsługą klienta (np. pocztą, faksem lub e-mailem).

Jak zrobić zwrot do IFriko?

Aby zwrócić paczkę do IFriko, prosimy o kontakt z IFriko zaraz po otrzymaniu przesyłki. Przy wysyłaniu prosimy o załączenie dokumentów dostępnych na stronie. Należy również pamiętać, że IFiko nie przyjmuje płatności za pobraniem. Jeśli masz wątpliwości, jak najwygodniej zwrócić produkty do IFriko, mamy idealne rozwiązanie: platformę Wygodne Zwroty. Tutaj znajdziesz wygodny i bezpieczny sposób zwrotu zakupionych produktów.

IFriko Zwroty za pomocą platformy Wygodne Zwroty

  • Wejdź na stronę Wygodne Zwroty i Nadaj zwrot do IFriko.

  • Jeśli chcesz skorzystać z opcji bez drukowania i wysyłania etykiety na Twoje urządzenie Paczkomat Inpost, poczekaj na potwierdzenie i przesłanie kodu SMS-em i e-mailem. Pamiętaj, że ten kod jest ważny przez 72 godziny. Jeśli jednak wolisz opcję DHL POP, konieczne będzie podanie informacji o zawartości i wadze paczki oraz uzupełnienie danych adresowych.

  • Proszę przygotować paczkę i pamiętać o dołączeniu wypełnionego formularza do zwracanego przedmiotu.

  • Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym przez Ciebie punkcie nadania.

Na jaki adres nadać zwrot?

FRIKO

ul. Brzozowa 1A75-136 Koszalin

Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki, obsługa skontaktuje się z nadawcą.

Redakcja enh.pl