Zestaw do paznokci – jaki wybrać?

Zestaw do paznokci to świetny wybór zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistek. Jego główną zaletą jest to, że wszystkie potrzebne akcesoria do stylizacji paznokci mamy pod ręką. Podpowiadamy, co powinien zawierać zestaw do paznokci i jaki wybrać.

Co zawiera zestaw do paznokci?

Idealny zestaw do paznokci zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania manicure. Zestaw do manicure hybrydowego będzie zawierał akcesoria potrzebne do nałożenia i zdjęcia hybrydy, a więc: pilniczek, blok polerski, nail cleaner, lampę do utrwalania lakieru, bazę, top, płyn z acetonem oraz narzędzie do usuwania hybrydy. W zestawie będzie też lakier hybrydowy w jednym lub kilku kolorach. Zestaw do paznokci jest wygodną opcją, ponieważ nie musimy samodzielnie kompletować wszystkich potrzebnych akcesoriów. Mamy je w jednym, ładnym pudełeczku, w którym każdy przedmiot ma swoje miejsce, więc się nie zgubi, nie zniszczy i nie trzeba go szukać, gdy jest potrzebny. Opakowanie jest na tyle eleganckie, że z powodzeniem będzie stanowić ozdobę toaletki. Zestaw do paznokci to zatem rozwiązanie idealne. Można go dowolnie uzupełniać, ale bazę startową mamy zapewnioną.

Jaki zestaw do paznokci wybrać?

Wybierając zestaw do paznokci, zwróćmy uwagę na ilość akcesoriów, które zawiera. Nie w każdym zestawie jest aceton do zdejmowania lakieru hybrydowego czy waciki bezpyłowe. Czasami trzeba dokupić je osobno. Przyjrzyjmy się też dokładnie opisowi parametrów lampy. Niektóre zestawy zawierają lampę UV, inne – lampę UV LED. Różna może być też moc lampy i jej możliwości. Wybierzmy zestaw do paznokci z lampą, która jest właściwa i dostosowana do naszych potrzeb. Jeśli chodzi o kolory lakierów umieszczone w zestawie, to tutaj nie mamy możliwości zmiany – każdy zestaw ma przypisane do niego konkretne kolory, których nie można wymienić na inne. Możemy jednak kupić lakier osobno. Jeśli zatem uznamy, że dany zestaw jest idealny pod względem akcesoriów, nie wahajmy się i kupmy go. Kolory lakierów to kwestia drugorzędna – lakier nie kosztuje dużo i w każdej chwili można dokupić dowolny odcień.

Zestaw do paznokci – idealny pomysł na prezent

Jeśli nie mamy pomysłu na prezent dla początkującej elegantki, idealnym rozwiązaniem jest zestaw startowy do paznokci. Znajdują się w nim wszystkie akcesoria potrzebne do samodzielnego wykonania manicure hybrydowego. Pudełeczko, w jakie zapakowany jest zestaw startowy, samo w sobie jest eleganckim opakowaniem, więc nie trzeba go dodatkowo umieszczać w ozdobnej torebce. To doskonały pomysł na miłą niespodziankę dla bliskiej osoby oraz na przydatny prezent z okazji imienin czy urodzin. Zestaw startowy to pierwszy krok w świat kobiecych stylizacji. Dzięki umieszczonym w nim akcesoriom można wyczarować zachwycające efekty, a przy okazji uczyć się precyzyjnego wykonywania manicure hybrydowego. Można też dowolnie często zmieniać kolor lakieru, co zachęca do kreatywnych eksperymentów.

Redakcja enh.pl