Własne zdjęcie do malowania po numerach. Czy każda fotografia się do tego nadaje?

W ostatnim czasie malowanie po numerach cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na to, że jest niezwykle przyjemnym i aktywnym sposobem na relaks. Niemniej jednak, obrazy do malowania oferują również szereg innych możliwości, m.in. mogą przyjąć formę niepowtarzalnej dekoracji domu oraz mogą stanowić wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Zobacz, jak stworzyć obraz do malowania po numerach z własnym zdjęciem!

Jak stworzyć własny obraz do malowania po numerach?

Mimo tego, że na rynku istnieje szeroki wybór motywów obrazów do malowania po numerach, wiele osób decyduje się na stworzenie oryginalnego dzieła i wybiera możliwość naniesienia na obraz, własnej fotografii. Taki obraz tworzony jest na podstawie indywidualnego projektu i mogą być na nim uwiecznione zarówno miłe chwile z wakacji, wspólne spędzanie czasu z bliskimi, jak i ważne momenty w życiu, takie jak ślub, chrzciny lub komunia. 


– Jeżeli chodzi o własne zdjęcie do malowania po numerach, najważniejszym kryterium jego wyboru jest jakość. Mianowicie, fotografia musi być dobrej rozdzielczości, tak, aby otrzymany obraz był nie tylko wyraźny, ale także, aby wydobyć z niego najpiękniejsze elementy i prawdziwe kolory. – wyjaśnia przedstawiciel sklepu internetowego Twoje Hobby z obrazami do malowania po numerach.

Wybrane zdjęcie należy przesłać mailem lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej firmy zajmującej się wykonywaniem obrazów po numerach. Następnie po sprawdzeniu i zatwierdzeniu fotografii, proponowany jest rozmiar obrazu, który można otrzymać z przesłanego zdjęcia. Za pomocą nowoczesnego oprogramowania dobierana jest również paleta barw, która jak najlepiej oddaje kolory i odcienie konkretnej fotografii.

Dlaczego warto stworzyć personalizowany obraz do malowania po numerach?

Obraz z własnym zdjęciem przede wszystkim może być unikatową dekoracją salonu czy każdego innego pokoju, do którego wprowadzi rodzinną i przytulną atmosferę. Co więcej, obrazy do malowania po numerach stanowią doskonały prezent na różnego rodzaju uroczystości, między innymi na urodziny, rocznicę ślubu, a nawet bez okazji. W szczególności wybierane są na oryginalny prezent ślubny, który nowożeńcy nie tylko samodzielnie pomalują, ale również wykonane dzieło z pewnością będzie dla nich niepowtarzalną pamiątką na lata.

Co zawiera zestaw do malowania numerami?

W skład zestawu do malowania wchodzi bawełniane płótno naciągnięte na blejtram z nadrukowanym obrazem, który podzielony jest na poszczególne obszary oznaczone numerkami. Numerki te odpowiadają numerom zamieszczonym na indywidualnie dobranych farbkach akrylowych, dzięki czemu wypełnianie obszarów przebiega w prosty i łatwy sposób. W zestawie do malowania numerami znajdują się także pędzle o różnej wielkości, instrukcja do malowania oraz wygodne i eleganckie mocowanie na ścianę.

Redakcja enh.pl