Największe zestawy LEGO – ponad 2000 elementów dla prawdziwych fanów!

Lubisz relaksować się w niebanalny sposób? Leżenie na kanapie i przerzucanie kanałów nie jest dla Ciebie? Jeśli wolisz odpoczywać i jednocześnie rozwijać swoje zdolności manualne, zastanów się nad spędzeniem kilku wolnych wieczorów na składaniu imponujących konstrukcji z klocków LEGO. Dla osób, które wyciszają się, wykonując czynności wymagające skupienia, doskonałym wyborem będą duże zestawy LEGO. Układanki zawierające ponad 2000 elementów gwarantują ciekawe zajęcie na wiele dni. Ponadto duży zestaw LEGO to nie tylko radość z budowania, ale także ponadczasowa ozdoba wnętrza w formie popularnej budowli lub niecodziennego środka transportu.

Funkcjonalne Miasto Latarni dla małych budowniczych

Z myślą o najmłodszych miłośnikach relaksowania się przy układaniu klocków powstał duży zestaw LEGO inspirowany serialem Monkie Kid. Mali fani tego animowanego serialu na pewno będą zachwyceni możliwościami realizowania własnych pomysłów dla ulubionych postaci. Zwłaszcza że Miasto Latarni imponuje ilością szczegółów. Niemal 2200 klocków po ułożeniu zmienia się w wielopiętrową konstrukcję z własną linią kolejową, kilkoma sklepami, restauracjami, kawiarnią i hotelem. Budynki tworzące kompleks można łączyć w dowolny sposób, co pozwala na realizację nawet najbardziej niecodziennych pomysłów. Klocki LEGO Monkie Kid to wiele godzin kreatywnej zabawy, w którą może zaangażować się cała rodzina lub grupa przyjaciół. Aż 7 figurek postaci dołączonych do zestawu zachęca do spędzania czasu w większym gronie.

Duże zestawy LEGO dla fanów kosmosu

Interesujesz się kosmosem? Twoja pasja nie słabnie z wiekiem, a wszystkie informacje o Układzie Słonecznym masz w małym palcu? Spełnij jedno ze swoich dziecięcych marzeń i podaruj sobie klocki LEGO NASA z wahadłowcem Discovery. W zestawie z promem kosmicznym znajdziesz słynny teleskop Hubble’ a, który został wyniesiony na orbitę w trakcie misji STS-31. Ponad dwa tysiące elementów do układania przez kilka długich wieczorów pozwoli Ci przenieść się myślami do wnętrza prawdziwej misji kosmicznej. Wiernie odtworzony model promu kosmicznego zawiera działający silnik główny, pracującą windę, wysuwane podwozie i ruchome panele słoneczne. Zestawy LEGO z wahadłowcem Discovery i teleskopem Hubble’a to doskonałe upominki dla młodzieży zainteresowanej eksploracją kosmosu i dorosłych, którzy śledzą ciekawostki z przylądka Canaveral.

Perełka sportowej architektury w całości z klocków LEGO

Real Madryt to jedna z najpopularniejszych drużyn piłkarskich na świecie. W jej składzie występowali Christiano Ronaldo, Iker Casillas, a także Jerzy Dudek. Dla fanów tej hiszpańskiej drużyny stadion Santiago Bernabéu to prawdziwe sanktuarium, na którym dochodziło do najpiękniejszych sytuacji w światowej piłce. Już teraz możesz doskonalić swoje zdolności manualne i relaksować się przy układaniu wiernej repliki madryckiego stadionu z niemal 6000 elementów. Odpręż się przy budowaniu imponującej bryły stadionu oraz towarzyszących jej detali w postaci 4 wież narożnych, schodów i otaczającego budowlę chodnika. Specjalnie dla licznych kibiców królewskich przygotuj kasę biletową, obszerne trybuny, banery i tablicę wyników. W centrum stadionu umieść murawę z charakterystycznym deseniem, a wokół niej poustawiaj ławki rezerwowych. Gotowy stadion Santiago Bernabéu to ozdoba wnętrza każdego prawdziwego miłośnika Realu Madryt.

Duże zestawy LEGO dla pasjonatów magii

Jeżeli znasz wszystkie części sagi o Harrym Potterze na pamięć, nie możesz odmówić sobie unikatowej gratki dla wiernego fana powieści i filmów o zdolnym czarodzieju. Imponujący i szczegółowy model zamku Hogwart to 6020 klocków LEGO i wiele popołudni spędzonych na konstruowaniu wiernie odwzorowanej fortecy. Chcesz poczuć się jak trójka przyjaciół z Hogwartu? Przenieś się myślami do ich świata za pomocą ścieżek dźwiękowych z filmów. Klimatyczna muzyka w tle w trakcie budowania poprawi Twoje skupienie i pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Klocki LEGO tworzące zestaw z zamkiem Hogwart pozwalają odtworzyć takie detale jak witraże i ruchome schody w Wielkiej Sali, wierzbę bijącą oraz chatę Hagrida. Do zestawu dołączone są 4 figurki przedstawiające założycieli Szkoły Magii i Czarodziejstwa oraz 27 mikrofigurek. Rozlokuj je w licznych komnatach i odtwarzaj najpopularniejsze sceny z serii o Harrym Potterze lub kreuj własne historie.

Duże zestawy LEGO są dedykowane wieloletnim miłośnikom budowania z klocków, a także osobom, którym niestraszne są skomplikowane i wielowymiarowe wyzwania. Choć na doprowadzenie budowli do końca potrzeba kilku lub nawet kilkunastu dni, efekt za każdym razem przerasta najśmielsze oczekiwania. Duże zestawy LEGO są projektowane z myślą o wyeksponowaniu ich w salonie, sypialni lub biurze. Model znanego budynku, środka transportu lub konstrukcji znanej z popularnej serii filmów zachwyci każdego, kto będzie miał okazję zobaczyć je na własne oczy. W ten sposób klocki LEGO nie tylko odprężają i dekorują wnętrze, ale również inspirują innych do wyboru zestawów LEGO na prezent lub samodzielnego zmierzenia się z ich układaniem.

Redakcja enh.pl