Kubki dla par – atrakcyjne i praktyczne

Kubki dla par to bez wątpienia bardzo sympatyczne gadżety, które pomagają wyrazić uczucia, jakie żywimy wobec ukochanej osoby. Jeśli szukasz ciekawego prezentu z jakiejś okazji lub totalnie bez powodu – to świetna propozycja. Naczynia tego typu są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i praktyczne. Oczywiście można je też poddać personalizacji.

Kubek dla par – czemu warto?

Czemu warto postawić na kubki dla par? Pamiętaj o tym, że ten sympatyczny gadżet wyraża łączność z kimś, kto jest dla Ciebie bardzo ważny. Warto pielęgnować to uczucie – przy wspólnym delektowaniu się gorącą herbatą lub aromatyczną kawą będzie o to łatwiej. Produkty, które znajdziesz w sieci, są barwne, zaprojektowane z dużą dozą kreatywności i wykonane z trwałych materiałów. 

Kubek z uchem w kształcie serca – na walentynki

Dzień św. Walentego będzie doskonałą okazję do tego, by sięgnąć po kubek dla par. Drukarnia Wojewoda oferuje z tej okazji naczynia z uchem w kształcie serca i walentynkowym nadrukiem. Kubek ma standardową pojemność 300 ml i jest zapakowany w specjalny kartonik – odpowiedni na tak szczególną okazję.

Trwały nadruk ze wzorem do wyboru

Istnieje możliwość wyboru jednego z wiele wzorów nadruku. Romantyczny podpis, krótki tekst lub grafika? Wybór należy do Ciebie.  Nadruk może mieć wymiary nawet 200 x 90 mm w zależności od modelu oraz firmy, która proponuje taką ofertę. Wykonuje się go metodą sublimacyjną. Co to znaczy? Nic więcej, niż tylko to, że jest trwały, odporny na zmywanie w zmywarce i wysoką temperaturę.

Zestaw kubków z uchem Serce lub Wenus i Mars

Kubek dla par nie powinien występować w pojedynkę. Warto postawić więc na cały zestaw. Możesz pokusić się o dwa egzemplarze kubków z uchem w kształcie serca, korzystając przy tym z niższej ceny. Alternatywą, którą możesz wybrać, jest zestaw kubków Wenus i Mars. Uszy zaprojektowane zostały tak, by nawiązywać do znaków symbolizujących kobiecość i męskość.

kubki pary

Kubki łączone – zawsze razem

Jeden kubek dla par czy dwa? Ten dylemat możesz spokojnie pominąć pod warunkiem, że wybierzesz oferowane przez Drukarnię Wojewoda kubki łączone. Również je można personalizować przez wybór nadruku, ale prawdziwym hitem jest opcja łączenia obu gadżetów w jeden. Trudno chyba o bardziej symboliczny prezent.

Magiczny kubek dla ukochanej osoby

Prezent na walentynki lub z innej okazji nie musi z pewnością być drogi, ale powinien być kreatywny. Nie zaszkodzi też odrobina miłosnej magii. Projektanci stają więc na wysokości zadania i tworzą np. magiczny kubek dla par. Polega to na tym, że wlewając gorący napój, zmienia się nadruk na powierzchni. Szukasz niebanalnego prezentu? Oto on!

Magiczny kubek dla par: jak to działa?

Z pozoru jest to zwyczajny kubek w kolorze czerwonym o pojemności 300 ml. Jego magiczne działanie objawia się dopiero pod wpływem temperatury. Po wlaniu gorącego napoju naczynie zaczyna się zmieniać. Ujawnia się personalizowany nadruk, który jest widoczny aż do ostygnięcia ścianek tego ciekawego gadżetu. Również tutaj istnieje możliwość realizacji własnych pomysłów.   

Redakcja enh.pl