Ile mam czasu, aby zwrócić towar do Intersport?

Intersport to sklep z szerokim asortymentem sprzętu sportowego dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oprócz odzieży i obuwia posiadamy również szeroką gamę akcesoriów sportowych, dlatego otrzymujemy bardzo dużo zamówień. W związku z tym produkt może nie spełniać wymagań Klienta. Portal „wygodnezwroty.pl” umożliwia szybki i wygodny zwrot towaru do Intersportu. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić w bardzo prosty sposób.

Zwrot do Intersport — jaki towar można zwrócić?

Intersport przyjmuje zwroty produktów nienoszących śladów użytkowania. Produkt musi być bez wad. Wady mogą skutkować brakiem zwrotu pieniędzy.

Ile jest czasu na zwrot?

Zwrot jest możliwy w ciągu 30 dni. 

W jaki sposób nadać zwrot do Intersport?

Istnieją dwie opcje: 

  • zwrot według instrukcji na oficjalnej stronie sklepu Intersport

  • Platforma Wygodne Zwroty 

Aby dokonać zwrotu zakupionego towaru w Intersport, należy najpierw zarejestrować zwrot online, skanując kod QR, odwiedzając stronę tego e-sklepu lub logując się na swoje konto Intersport. Następnie trzeba wypełnić formularz, podając numer zamówienia lub zwrotu. Produkt wraz z formularzem należy dostarczyć do Intersport w ciągu 14 dni. Można to zrobić bezpłatnie w dowolnym sklepie stacjonarnym Intersport lub odesłać przesyłkę na adres Intersport Polska S.A., 32-060 Liszki, Cholerzyn 382 z dopiskiem „Zwrot ecom”. Zwrot środków nastąpi w ciągu 7 dni od otrzymania towaru, tą samą metodą płatności, którą użyto przy zakupie. W przypadku płatności za pobraniem konieczne jest podanie numeru konta.

Zwroty do Intersport za pomocą platformy Wygodne Zwroty

Aby dokonać zwrotu poprzez platformę Wygodne Zwroty należy wykonać następujące kroki:

1. Po wejściu na stronę Wygodne Zwroty należy wpisać nazwę sklepu Intersport. Alternatywnie można kliknąć w ten link: https://wygodnezwroty.pl/intersport 

2. Następnym krokiem jest określenie rodzaju przesyłki: bez etykiety lub z etykietą. Dla każdej z tych opcji wyświetli się lista firm kurierskich.

3. Niektóre firmy kurierskie mogą wymagać podania rodzaju opakowania ( folia lub karton). Może być wymagane podanie wymiarów i wagi paczki.

4. Następnie zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub utworzenie konta. Strona Wygodne Zwroty oferuje możliwość logowania poprzez Google lub Facebook, co znacznie przyspieszy cały proces.

5. Kolejnym krokiem jest podanie numeru zamówienia i zaakceptowanie wymaganych zgód.

6. Po kliknięciu przycisku „Kontynuuj” użytkownik zostaje przekierowany do okna, które prowadzi go przez fazę płatności poprzez wypełnienie formularza.

7. Na koniec wybierz lokalizację, do której chcesz zanieść paczkę.

Redakcja enh.pl