Gdzie naprawić sprzęt marki Apple, będąc w delegacji w Poznaniu?

W firmach coraz częściej użytkowany jest sprzęt marki Apple, co wiąże się nie tylko z jego doskonałą jakością, ale również renomą. Telefony i komputery pracownicy chętnie zabierają również w podróż służbową, jednak warto wiedzieć, co zrobić, gdy w trakcie jej trwania ulegnie on awarii. Gdzie naprawić iPhone lub MacBook w Poznaniu?

Zepsuty sprzęt – i co dalej?

Zepsuty sprzęt w delegacji to jeden z najgorszych możliwych scenariuszy. Telefony i komputery służą nam przede wszystkim do komunikowania się z otoczeniem, a także do przechowywania różnorodnych plików. Problem pojawia się w momencie, gdy nie możemy przedstawić klientowi oferty produktowej ani skontaktować się z przełożonym, gdyż nasz sprzęt odmówił posłuszeństwa. Co zrobić w takim przypadku? Otóż nie pozostaje nic innego, jak znaleźć autoryzowany serwis MacBook w Poznaniu. W tym mieście działa jeden tego typu punkt – w bardzo dogodnej lokalizacji, dzięki czemu znalezienie go nie będzie większym problemem nawet dla turystów. Dostępny jest tam także serwis iPhone w Poznaniu, gdzie naprawić możemy nasz telefon. Bez względu na to, czy borykamy się z problemem gasnącego ekranu, nieładującej się baterii, rozbitego wyświetlacza czy awarii aparatu, eksperci z pewnością pomogą nam go rozwiązać.

Jak długo czeka się na naprawę sprzętu?

Serwis Apple w Poznaniu zatrudnia specjalistów, którzy są w stanie naprawić sprzęt w najkrótszym możliwym czasie. Niemniej jednak niektóre awarie stanowią nieco większy problem, wymagając przy tym większych nakładów pracy. Warto mieć to na uwadze, zwłaszcza jeśli przebywamy w delegacji stosunkowo krótko, na przykład 2-3 dni. Możemy udać się do serwisu i zapytać, jak długo potrwa naprawa, oceniając jednocześnie, czy będziemy w stanie odebrać sprzęt przed końcem podróży. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu, zawsze możemy zadzwonić bądź napisać maila. Oczywiście, naprawa sprzętu w Poznaniu nie zawsze będzie możliwa, jednak pamiętajmy, że serwisy Apple (autoryzowane) rozlokowane są w całej Polsce, zwykle w większych miastach. Jeśli posiadamy gwarancję na telefon bądź komputer, możemy z niej skorzystać, naprawiając sprzęt w Poznaniu. Pamiętajmy jednocześnie, aby nie korzystać z usług innych serwisów, które nie specjalizują się w naprawie urządzeń marki Apple. W autoryzowanych punktach możemy nie tylko uzyskać profesjonalną pomoc, ale również fakturę VAT, która jest niezbędna, jeśli chodzi o sprzęt firmowy. Na jej podstawie możemy wygodnie rozliczyć się z naprawy, oddając dokument do działu księgowości. 

Redakcja enh.pl