Black Friday w klinice Estell: sprawdź nasze promocje na lifting bez skalpela!

Przy okazji Black Friday można nie tylko taniej kupić sprzęt elektroniczny, odzież czy kosmetyki, ale również… skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej w atrakcyjnych cenach! W klinice Estell w Warszawie Black Friday obejmuje zabiegi liftingu bez skalpela, wykonywane przy użyciu nowoczesnych technologii, pozwalające odmłodzić cerę, pozbyć się zmarszczek i głębokich bruzd, a także wymodelować owal twarzy.

Z tekstu dowiesz się:

  • na czym polega zabieg Morpheus,
  • czym charakteryzuje się zabieg Spadeep.

Starzenie się skóry jest nieuniknione – z biegiem lat w organizmie w naturalny sposób spada produkcja kolagenu i elastyny, w skórze ubywa kwasu hialuronowego, zwalniają też naturalne procesy regeneracji komórek. W zachowaniu młodego wyglądu nie pomagają także ekspozycja skóry na działanie niekorzystnych czynników (np. promieniowania słonecznego), nieprawidłowa dieta, niewłaściwa pielęgnacja, niedobór snu czy palenie papierosów.

Starzenie się skóry może się objawiać utratą jej jędrności i elastyczności, pojawieniem się zmarszczek i bruzd, rozwojem tzw. chomików i podwójnego podbródka, a także opadaniem owalu twarzy. Skutecznym sposobem na pozbycie się tych problemów jest lifting – klasyczny lifting to operacja z zakresu chirurgii plastycznej, wymagająca pobytu w szpitalu, wykonywana w znieczuleniu ogólnym, zazwyczaj związana z koniecznością rekonwalescencji. W ostatnich latach alternatywą dla operacji stał się jednak lifting bez skalpela – równie skuteczny, a jednak o wiele bardziej bezpieczny i mniej inwazyjny. Lifting twarzy bez skalpela, lifting powiek i szyi, a nawet lifting brzucha bez skalpela – wykonywane przy użyciu innowacyjnych technologii i urządzeń – znajdują się w ofercie kliniki medycyny estetycznej Estell w Warszawie.

Morpheus – lifting powiek bez skalpela i nie tylko…

Jednym z zabiegów medycyny estetycznej dającym efekt liftingu skóry bez ingerencji chirurgicznej jest Morpheus. Polega on na wykonywaniu mikronakłuć na głębokość od 0,5 do 4 mm przy użyciu izolowanych igieł. Igły te emitują energię fal radiowych – jej działanie powoduje zarówno skrócenie już istniejących włókien kolagenu i elastyny, jak i pobudzenie produkcji nowych włókien. Dodatkowo na naturalne procesy regeneracyjne skóry wpływa sam proces mikronakłuć, który powoduje szybsze namnażanie się zdrowych, nieuszkodzonych komórek.

Zabieg Morpheus może być wykonywany na różnych partiach ciała – znajduje zastosowanie jako lifting powiek bez skalpela, poprawia kondycję okolic ust, nosa, podbródka oraz policzków. Seria 4 zabiegów w odstępach 3 tygodni pozwala na widoczną poprawę napięcia i jędrności skóry, jej wygładzenie, redukcję opadającego owalu twarzy, zminimalizowanie zmarszczek, obkurczenie porów oraz wyrównanie kolorytu.

Lifting szyi bez skalpela? Wypróbuj Spadeep!

W obrębie twarzy, podbródka, dekoltu, ale także ud, brzucha, pośladków czy pleców wykonywany może być zabieg Spadeep – absolutna nowość w ofercie Estell. Opiera się on na działaniu skoncentrowanej energii cieplnej o częstotliwości radiowej – wnika ona głęboko w ściśle określone partie skóry, gdzie działa na kilku płaszczyznach, naprężając skórę, poprawiając jej kształt i kontury, a także pobudzając produkcję nowego kolagenu.

W obrębie twarzy Spadeep jest zabiegiem o działaniu odmładzającym – poprawia jędrność i elastyczność cery, wyrównuje jej koloryt, redukuje drobne zmarszczki i inne niedoskonałości pojawiające się wraz z wiekiem. Zabieg może być jednak stosowany również jako lifting brzucha bez skalpela, a także lifting ud czy pośladków – w tym przypadku oprócz ujędrnienia udaje się uzyskać efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dla jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów raz w tygodniu.

Zarówno w przypadku zabiegu Morpheus, jak i Spadeep ważne jest to, że nie wymagają one rekonwalescencji – po ich przeprowadzeniu można od razu wrócić do pracy czy innych codziennych aktywności. Warto więc wypróbować możliwości, jakie daje w zakresie redukowania oznak starzenia się nowoczesna medycyna estetyczna.

Redakcja enh.pl